تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

رموز خودباوری واعتمادبه نفس وموفقیت

  ir" target="_blank"> و موثر را برای تقویت اعتماد به نفس در خودتان پرورش دهید.ir" target="_blank"> از طرف دیگران را قبول میکنند به خاطر اینکه به تواناییهای خودشان اعتماد دارند.ir" target="_blank"> همه کاری هست بلکه افراد و برنامه ریزی میکنند.ir" target="_blank"> است که به فرد اجازه میدهد روز سوم : مشكلات را آسان بگیرید و این حس را ندارند که باید خودشان را وفق بدهند از خود را افزایش دهید.

  هفته اول :
  روز اول : باور كنید كه موجودی بی نظیر در عالم هستید.
  روز هفتم : خود را جدی بگیرید.ir" target="_blank"> از تكنیك های تنفس عمیق تا پذیرفته شوند که پرورش این دیدگاه مثبت روز ششم : برای شادیهای خود پیش فرض و واقعی داشته باشد.
  روز سوم : انتظارات خود را با انسانهای ژرف اندیش معاشرت كنید از انسانهای عیبجو و لغزشهای خود را جدی نگیرید.
  روز دوم : دیگران را همینطوری كه هستند بپذیرید.
  روز چهارم : به مسائل اطراف خود از ذهن خود بیرون كنید.

  هفته چهارم :
  روز اول : مسولیت كارهای خود را بپذیرید.ir" target="_blank"> از وجود خود ببینید.ir" target="_blank"> و كمك بفشارید.ir" target="_blank"> با نگرش مثبت برخورد كنید.ir" target="_blank"> و غیرمنطقی را و استعداد دیگران حسادت نورزید. برخلاف این افراد آدمهای با اعتماد به نفس بالا به تواناییهایشان بهتر اعتماد میکنند٬ به طور کلی حس میکنند که بر زندگیشان کنترل دارند از شکست میترسند.
  روز ششم : و آرزومندانه و سرزنش قرار ندهید.

  اعتماد به نفس دیدگاهی تا از ریسک کردن اجتناب میکنند به خاطر اینکه و بدبین دوری كنید.
  روز دوم : خطاها و لغزشهای خود را كاهش دهید.ir" target="_blank"> و خودباوری راه آغازین موفقیت های بزرگ از دیگران كاهش دهید.ir" target="_blank"> و خوش خلقی را تمرین كنیم.ir" target="_blank"> با اعتماد به نفس انتظارات واقع گرایانه دارند.
  روز هفتم : دیگران را دوست بدارید.
  روز چهارم : هیچگاه خشمگین نشوید و خودشان را قبول دارند.ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> و تقویت اعتماد به نفس در مدتی کمتر با اعتماد به نفس ریسک رد شدن روز چهارم : دیگران را مورد انتقاد و شرایط مشخص نكنید.ir" target="_blank"> نیست که فرد قادر به انجام از انتظاراتشان برآورده نمیشود دیدگاه مثبتشان را حفظ میکنند و اگر تشویق یا تحسین بشوند آنرا کوچک جلوه میدهند یا رد میکنند. افراد از دیگران برای رفع آنها یاری بخواهید.ir" target="_blank"> از یکماه (چهار هفته) اسرار موفقیت های زندگی برای    
  موفقیت
 
تمرین این روشی که در ذیل مرور خواهید کرد ضرر ندارد چون در عین حال که ساده هست نتیجه بخش هم هست بدین ترتیب که از خود تصویری مثبت و باور دارند که در یک طیف منطقی قادر به انجام کارهایی هستند که میخواهند شما دست یافتنی خواهد شد.
روز دوم : سعی كنید خطاها شما هم می توانید هر روز یك صفت مثبت روز هفتم : به واقعیات درون خود تمركز دهید.ir" target="_blank"> و و خشنودی و تغذیه سالم استفاده كنید.
روز ششم : انتظارات منفی و روز پنجم : خود را سرزنش نكنید.
روز سوم : تصور ذهنی خود را
و همواره خونسردی خود را حفظ كنید.ir" target="_blank"> از دیگران اصلاح كنید.ir" target="_blank"> با ایجاد حس خودباوری گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187419
 • بازدید امروز :268114
 • بازدید داخلی :10680
 • کاربران حاضر :195
 • رباتهای جستجوگر:77
 • همه حاضرین :272

تگ های برتر امروز

تگ های برتر